Olen erityisen kyllästynny yksinäisyyteeni, olen nuori mies kypsä ja en hypi baareissa tai muuta.
Kaipailisin siis ihan kaikenlaista sosiaalista toimintaa ja mieluiten sellaista joka on uskaliiampi kuin minä lähtemää tekemää asioita iha mitä ny mitäkin.
eli ketäs olis rohkea tapaamaan jossain päin lohjaa mieluiten keskustan alueella tai ojamo lähettyvil. olen huono puhumaan netissä ja haluisin ihan kasvotusten keskustelua/tekemistä enemmin kuin kotona yksi koneel kököttelyä, sääkin on nii hyvä välil.
Liikun useammin viikossa yleensä pyörällä tai jalan, en omista autoa nii tulen kävellen/pyörällä tapamaan jos kiinostuneita on.
olen myös avoin ja luotettava ja olen empaattinen, ja ujo mieheks varmaa. mutta siksi juuri haluanki muutosta asiaan.. hmm kysy toki lisää jos kiinostus iski!
-Ihan sit tosissaan kaipailisin seuraa, kemiat sit saa vastaa mitä tulevaks tulee sit :S
-toivon tosissaa että löytyisi jotain seuraa kun yksinäisyys vie mielenki hajalle, toki jos niinkin rohkeita ihmisiä löytyy että kehtaa tulla lohjalle asti nii sovitaan sit mitenkä tehää.
..epätoivoinen nuori mies...
Ketää spontaanista ihmistä lohjalla? miitti?
1
85
Vastaukset
tähän siis voi laittaa S-postia [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2364016Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1232317Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996- 1411481
- 77939
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein127937Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!37930Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!331860Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8847J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl62770