Mitä tarkoittaa asennot saksittain tai saksittaa? Onko se sama asia?
Terveisin Niminerkki: Illalla Kylään
Miten saksittain tai saksittaa?
4
4188
Vastaukset
- saksittelu
se saksileikki on sellaista, että kummankin toinen jalka on toisen jalkojen välissä kun esim istutaan vastakkain tai maataan eri suuntiin.
Jos vertaa ihan tavalliseen sylissä istumiseen navat vastakkain. Niin saako siinä miehen syvemmälle sisäänsä?
- jaski
Aika kiva asento, miehelle myös ja kiihottavaa, voi suudella ja hyväillä rintoja ja imeä tissiä ja tuntea suussa kun nännit kovettuu, hyväillä naisen hiuksia ja korvia niskaa, syviä kielisuudelia samalla kun mies tietää että tässä asennossa naisen pillunhuult ovat leveästi auki, panna sormet sisään ja hyväillä naisen ihanaa ja kosteaata reikää ja sitten antaa kovaa kullia luiskahtaa sisään, siinä voi tehdä niitä ihania liikkeitä, keinutella edes takaisin ja molemmat voi vetää toista niin lähelle kun sa niin että kulli uppoaa mahollisimman syvään, välillä ottaa pois ja taaspanna syvään syvään, ihanaa.
- Anonyymi
marisari kirjoitti:
Jos vertaa ihan tavalliseen sylissä istumiseen navat vastakkain. Niin saako siinä miehen syvemmälle sisäänsä?
itse olen saksittanut autotallissani kullikoukun ja ranen kanssa sunnuntai iltaisin (ollut perinteenä viimeiset 4 vuotta)
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741