Voi tyhmempää touhua olla, kun revitellä niillä savuttavilla raktoreilla? Invaliidia toimintaa, latvakakkosia kaikki
Hevosvoimat jylläävät Nurmeksessa lauantaina
13
71
Vastaukset
- Ilmasto
Yhdyn edelliseen puhujaan: "Voiko tyhmempää touhua olla"...?!
Sopii kysyä, ovatko VIHREÄT tukehtuneet jo savuun (kyseisen
leikkikentän laidalla) kun en ole havainnut minkäänlaista
reagointia siltä taholta ?!
Kaupungin johtajalle vihje - vaadi (vähintäin Ilta-lehdessä)
kaupunkia kieltämään kyseinen toiminta Nurmeksessa. Rohkenen väittää, että se tuo Nurmeksen IMAGOLLE enemmän plussaa kuin
miinusta. - MarttiKorhonen
Oletko Sinä Mielisairas, ketjun aloittaja?
- MarttiKorhonen
Tykkään impata sitä pakokaasua ja sitten menen hyvärilään lempimään miehiä hurmiossa.
- MarttiKorhonen
Näin tehdään ja persut kiittää.
- MarttiKorhonen
Kynsiniemellä tavataan. Sauna on lämmitetty.
- MarttiKorhonen
Joo, ja muistan ottaa akselirasvaa mukaan!
- Ilmasto
"MARTTI KORHONEN" - ketjun aloittajan mielentilassa en näe
mitään ongelmaa, mutta luettuani SINUN ( 5 ??? ) kommenttiasi,
olen todella huolestunut voinnistasi. Auttaa en voi, koska en
tunne sinua, mutta 112:sta (aivan ilmeisen tarpeellisen) avun saanet. - Ilmasto
Lisään vielä, että itse tykkään impata pakokaasuja -ja tinneriä. Ja nyt lähden homostelemaan hyväriälään. Liukuvoiteet ja kiljua on mukana.
- Ilmasto
Ilmasto kirjoitti:
Lisään vielä, että itse tykkään impata pakokaasuja -ja tinneriä. Ja nyt lähden homostelemaan hyväriälään. Liukuvoiteet ja kiljua on mukana.
Kyseessä häirikkö"ilmasto"- ei siis sama Ilmasto, kuin
6.7.2015 00:42
- valtimolla-ei
Homovoimat jyllää nurmeksessa.
- hevosvoimatkäyttöön
Eipä Savossa Kaavilla savuta,siellä on joka vuosi hevosilla suoritettavat vetokisat. Voisi Nurmeksessakin ottaa Savosta mallia,niin ei ainakaan saasteita tulisi.
- vaihtoehtoja
Hevosten voimaa Kaavin kisoissa,ei saastuta luontoa ja keuhkoja.
- 47t74th
Tyhmempää touhua on tuo iänikuinen homonharmailla tunnistamattomilla (flightradar ei näy mitään) lennokeilla uliseminen, joka alkoi taas tänään. PV:n pitäisi hankkia ilmatorjuntakalustoa, nuo häirikkö-lennokit olisivat heille oivia harjoittelukohteita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762284Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391809Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141596Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371308Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631305Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191113Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631058- 621018
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108743