Vesa Keskinen saattaakin olla sinkkumies - ja lapseton
http://www.iltalehti.fi/viihde/2015070319973310_vi.shtml
Mmmm...
http://www.iltalehti.fi/viihde/2015070319973310_vi.shtml
Mmmm...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tosielämän akuankka on piilohomo joka koettaa epätoivoisesti näytellä heteroa ja siksi hän kertoo näitä naisjuttujaan.
Vaikka rahaa on niin ettei paskalle taivu niin silti pitää ulkomailta hakea noita mutakuonoja kun kukaan suomalainen nainen ei enää itseään halua tuon kanssa nolata, ei edes rahasta.
Vittu että nauraisin kun joku oikein perkeleen kiero nainen menisi ja kynisi tuon surkimuksen putipuhtaaksi. Siinähän ihmettelisi suuren päänsä kanssa että mitäs nyt tehdään.
uskomatonta! vaikka suomessa byrokratiaa on ainakin riittävästi, ei silti ole varmuutta onko mies isä ja onko se naimisissa.
kai se vesan syntymä nyt on sentään varmistettu? ajattelin ettei kohta ole edessä tilanne, että mitään vesaa ei ole edes olemassakaan.
Tälle "tosielämän Aku Ankalle" on kehittynyt pakkomielle olla lööpeissä päivästä toiseen. Aiheita on revittävä mistä hyvänsä, jotta juttua saadaan päivitettyä jopa usempaan kertaan päivässä. Ketä kiinnostaa?? Vesa, tämä kansakunnan pelle, voisi naisjuttujensa lomassa pohdiskella isoisoisänsä (kyläkaupan perustajan) vaatimattomuutta ja ns. matalaa profiilia ja ottaa opikseen.
Keskisellä kuten kaikilla muillakin suomalaismiehellä on pikkuinen pippeli eikä siksi hänestä ole naistenmieheksi. Siihenhän se kaatui myös Lolan liitto
Sull on virtsatulehdus. Varo ettei nouse päähäs.
Kuka on tämä Tuurin Tartsa? -Ja jos Vesa Keskinen olisikin homoseksuaali niin mitä
sitten? Kyllä pohjalaisista löytyy sama ihmiskirjo kuin viisaammistakin heimoista
joten do not worry be happy :)
Eikös kyläkaupalla mene suhtkoht hyvin? Onko tarvetta tällaisiin jatkuviin julkisuustemppuihin? Naurettavan pellen on Vesa itsestään tehnyt! Taitaa olla perhepiirikin täysin kypsynyt näihin Vesan tempauksiin.