SUOMALAISEN HUUMORIN UUSI TASO!

En tiedä, pitäisikö itkeä vai nauraa, kun näkee tällaista kuvottavaa paskaa. Varmaan itkeä:
https://www.youtube.com/watch?v=ICnv86DgUWE

Mielisairasta. Melkein pahempaa kuin Pimppa-Pekka Spedelius, tai Spertti Spasanen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Häpäti-tyyppi edustaa raha-juutalaista joka osaa vain tuhota ja kun häntä aplodeerataan typerän tuhon tiimoilta, tämä tuntuu olevansa tärkeä ja eläväinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MinäOksennan kirjoitti:

En tiedä, pitäisikö itkeä vai nauraa, kun näkee tällaista kuvottavaa paskaa. Varmaan itkeä:
https://www.youtube.com/watch?v=ICnv86DgUWE

Mielisairasta. Melkein pahempaa kuin Pimppa-Pekka Spedelius, tai Spertti Spasanen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu