Tuli nukuttua vähän enemmän kuin arkena se kuusi tuntia..täytyy viikonloppusin nukkua ne puuttuvat tunnit näköjään. Jotain uniakin näkyi mutta ne meni jo menojaan, sekavia ei jäänyt mieleen. Taisit kyllä olla taas niissäkin unissa, varmaan siksi kun muut yhteydet ei toimi. Palsta- ja unirakas, en tiedä onko kovin toimiva yhtälö..:( mutta kun ei muutakaan *huokaus* Kenkiä pitäisi siivoilla tänään ja muuta samaa kuin eilen tein :). Mieti olisinko sun mittainen yhet kesäkengät jalassa, on pituutta 1, syntymävuoden kaks viimestä numeroa ;).
Huomenta vähän myöhäistä nyt
2
<50
Vastaukset
- A-vinkki
Joskus ne unitunnit on otettava takaisin jotta saapi nukkua pitempään
- Unikaverivyöhykkeellä
Mäkin näin unta susta...tai, tietenkin siitä, jota mä rakastan, mutta on vain hauskempi kirjoittaa 'sä' -muodossa.
Mun suurin lohtu on nähdä edes untenmailla, mutta kun ei näe pitkään aikaan, aamut ovat moninverroin kiduttavampia siksi, että tavallisen väsymyksen lisäksi, joka aamu sut viedään multa pois ja siihen pettymykseen, että et sä oikeasti halannutkaan mua, on joka aamu yhä kipeämpää herätä. Sitten kun nähdään oikeasti, tuntuu kuin annettaisiin aavikkoon eksyneelle tilkkanen vettä ja taas olen onnellinen, kun saan vähän aikaa istua sun vieressä.
No mutta nuo kengät olisikin tosi kiva nähdä! Mä olen koittanut olla ajattelematta hempeilyjä sun kanssas, että olis helpompi olla, mutta kerran mä tahdoin halata ja suudella sua niin kovasti, että en pystynyt sulkemaan ajatusta pois mielestä. Toljotin sua varmaan minuutin ja ajattelin, että, mitenkähän mä muuten pussaisin tuota? Pitäiskö mun kyykistyä, vai kumartua? Vai pussaisinko vain päälaelle. Tulin siihen päätökseen, että paras olisi varmaan nostaa sut syliin ja pussata sitten oikeen kunnolla.
Sitten mä havahduin takaisin maan pinnalle ja silmät kuivuneina säikähdin, että et kai sä huomannut, kun mä vahtasin kuin mieltä vailla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762217Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381786Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi131547Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371289Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631277Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191102Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621033- 61994
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja106708