Ärsyttää se levollisen unien toivottelija

Kohta se tulee taas :(
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mä se en ole. Mutta ei huono..

Äänestä

Ikävä tyyppi on, mutta hyväksyttekö pomppulinna kuolemat? Itse en hyväksy.

Äänestä
  • Kivempi pomppulinnassa kuin kivisessä tyrmälinnassa.

    Äänestä

mirtazapin ja zopinox toivottavat minulle hyvää ja levollista unta :)

Äänestä

Trampoliinisssakin voi kuolla.
Levollisia unia. :D

Äänestä

Ihmiset on kiusaajia. :( Kun ap sanoi että ei tykkää niin miksi tarkotuksella tullaan häntä kiusaamaan sillä toivotuksella??

Äänestä
  • pahaa yötä toivotti kaikille , joten mitä luulet hänen saavan vastaukseksi

    Äänestä

Aloittajalle oikein ihania ja supersöpöliinejä unia. Ja aurinkoisia hymyjä huomiselle :)

Äänestä
  • Kiitos, samoin.

    Äänestä

Jos se on nukkumatti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PahaaYötäKaikille kirjoitti:

Kohta se tulee taas :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu