Kreikkalaiset naiset hiton rumia

Olen monta kertaa Kreikassa lomaillut mutta eipä ole yksikään kreikkalainen nainen himojani herättänyt, rumia ovat kuin pirut. Jääkööt Afrikan venepakolaisten hoidettaviksi.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

... koska tiirailet lähinnä 60 vuotta täyttäneitä kreikkalaisnaisia.

Äänestä
  • Mies ei ole koskaan niin vanha, että tiirailisi edes yli 50 vuotiaita naisia.

    Äänestä

Sai ale hintaan ilotalossa Kreikassa

Äänestä

Totta. Karvaisia ja näyttävät hevoselta.

Äänestä

just katsoin uutiskanavalta kun tuli juttu kreikasta. kauniita nuoria naisia. panisin, panisin, panisin... menin jo laskuissa sekaisin, mutta panisin niitä kaikkia! siis jos ne antais tällaiselle lihavalle juopolle suomalaiselle. ehkä sitten konkurssin jälkeen sukkahousupakettia vastaan?

Äänestä
  • sitä maikkarin uutisissa häiriköinyttä harvahampaista femakkoa?

    Äänestä

  • Tarkoititko_ehkä kirjoitti:

    sitä maikkarin uutisissa häiriköinyttä harvahampaista femakkoa?

    venäjän tv:stä. en seuraa suomalaisia kanavia.

    Äänestä

  • Tarkoititko_ehkä kirjoitti:

    sitä maikkarin uutisissa häiriköinyttä harvahampaista femakkoa?

    etsipä muuten googlen kuvahaulla alastomia kreikkalaisia naisia. mutta varoitan: joudut ehkä runkkaamaan vielä!

    Äänestä

Rumille, lihaville kaljupäisille persuturisteille ei Kreikassa olisi vienti. Muuta kuin neljännen luokan yli-ikäisiä katuhuoria. Ei kukaan näytti kreikkalaistyttö suostu jonkun haisevan persun aluspatjaksi.

Äänestä
  • Menehän vitun hintti vaikka töihin, niin ei tarvitse täällä lässyttää 24/7.

    Äänestä

  • Persjalkaisia ja isonenäisiä ilman rintoja.

    Äänestä

  • bror-erikille kirjoitti:

    Menehän vitun hintti vaikka töihin, niin ei tarvitse täällä lässyttää 24/7.

    Ei se uskalla, heti kotioven ulkopuolella on kirjaimellisesti miljoona virallista persua ja toinen mokoma jotka ei siitä meteliä pidä.

    Persufobia on invalidisoiva tauti.

    Äänestä

On siellä joskus ollut yksi kaunis...Helena,,,

Äänestä
  • tuontitavaraa se.

    Äänestä

  • Miehet, mikä teitä vaivaa, maailman kaikissa maissa on rumia ja kauniita naisia ja miehiä, niin myös Kreikassa.

    sanotaan että intiassa on kauniit naiset, voi ollakin mutta kun katsoin tässä jotain ohjelmaa niin kyllä sielläkin on rumia akkoa ja ja ukkoja.
    Toki Intialaiset on jotenkin sirorakenteisia nuorena, mutta
    vanhat ihmiset näyttää kamalilta, ja se kulttuuri pilaa lopunkin.

    Äänestä

Niki Xanthou on helvetin hyvännäköinen nainen. MILF parhaassa panoiässä. Katsokaa Googlen kuvahausta jossetten muuten usko.

Äänestä
  • karmea puoshaka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naama_kuin_pedolla kirjoitti:

Olen monta kertaa Kreikassa lomaillut mutta eipä ole yksikään kreikkalainen nainen himojani herättänyt, rumia ovat kuin pirut. Jääkööt Afrikan venepakolaisten hoidettaviksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu