Ei taida ketään kiinnostaa vaikka viikkotolkulla esillä. No eipä muijakaan mikään kaunotar oo niin eipä kiinnosta?
Keskisen toilailut
14
<50
Vastaukset
- Ölvimaistuu
Mitä nyt välillä tulee netistä juttuja luettua ja kaupasta lööpeistä. Turhan arvostettu julkkuhan se on loppujenlopuksi. On tainnut rueta lihomaan taasen.
- näköjäänsuakiinnostaa
Sinua kiinnostaa, koska teit avauksen noin mitättömästä tyypistä.
- kekkerithukkaan
Onhan morsian/vaimo? ihan kivan näköinen ja sporttinen mutta näissä kenties leikkihäissä daami on raskaana. Raskaus turvottaa kasvojakin.
Sangen hupaisaa tämä ollaanko vai ei olla naimisissa :) Aika isot kekkerit sentään järjestettiin.- favelantyttöjä
No ei raskaus sentään nenää levitä, vaikka turvottaisikin.
Ei tosiaan mikään kaunotar, mutta ehkä kuitenkin ihan kiltti ihminen. Vaikka rahaa naikin.
- hehtotissi
Kenen kersoja Keskisen muija teki ja tekee?
- Ghanan_kulta
Juvosen.
- Karuaonpitotuus_
kuulemma shemale.
- Plottis
Keskinen vie mediaa kuin pässiä narussa. Pitääkö tämä vääntää ihan rautalangasta? Näillä huuhaajulkkisjutuillaan V.K. saa kyläkaupalleen rutkasti ilmaista mainosta. Eivät kaikki ole niin valistuneita ja medialukutaitoisia kuin me tällä foorumilla.
- Xanadun_looseri
Totta ja joku pornopelle täyttää julkkisjuorut omilla mainoksillaan, kun voisi esiintyä viikosta toiseen ip-lehden mainoskasvona, kuten Martina, vaikkei ole mitään oikeaa uutisoitavaa.
- Kiinnostaase
No kyllä se kovasti näyttää kiinnostavan, kun Keskisjutut olivat Iltalehdenkin luetuimpien juttujen joukossa.
Tää oli paras ja oikeesti nauroin ihan sikana. Ai että ei Vesa muistanut jotta onko kirkossa ja ei pappikaan liikoja kysellyt. Voi luoja anna mun kaikki kestää.
http://www.mtv.fi/viihde/seurapiirit/artikkeli/il-vastavihitty-vesa-keskinen-uudestaan-naimisiin-keskiviikkona/5214892
Ei oikeesti voi olla totta tollanen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7202730Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3462366Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä262162Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o312101Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581748Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121282Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181279- 551130
- 661125
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?41085