Miksi tukipaketit toimi

irlantiin espanjaan ja portugaliin mutta ei kreikkaan?Tekikö muut maat verouudistukset ja kreikka elää pummilla vai mikä on se syy että muut on ruvenneet toipumaan mutta kreikka on jatkuvasti peeaa
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siellä on paikallinen arhis pääministerinä, siksi ei uudistuksia tapahdu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelijä___ kirjoitti:

irlantiin espanjaan ja portugaliin mutta ei kreikkaan?Tekikö muut maat verouudistukset ja kreikka elää pummilla vai mikä on se syy että muut on ruvenneet toipumaan mutta kreikka on jatkuvasti peeaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu