Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ihana kotimainen syväkurkku

18645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Miten tolta kundilta ei tullu jo tossa lutkutuksessa ja nielemisessä. Hyvin koulutettu!

Äänestä

Syväkurkku suomipornoa! Tämä tyttö nauttii kyrvän lutkuttamisesa ja on oikea syväkurkku, tytön on oltava suomen paras suihinottaja. Oikea kulli imuri.

Äänestä

Kiitos! Niskasta kiinni ja juurta myöteen nieluun. Näin!

Äänestä

Alastonsuomen kuningtar kiitos kun jaoit

Äänestä

Ei oo turhaan yli 30 000 katsojaa, super!

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Ho Lee Shit! She good!

Äänestä

mullekin jostain tuollainen nainen

Äänestä

Mulle kanss!

Äänestä

Hoomama!

Äänestä

El Classico!!

Äänestä

Mistä lisää? Kertokaa nyt joku? Parasta sitten tulen keksimisen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Safelo5 kirjoitti:

http://suomipornovideot.com/suomalainen-tytto-on-oikea-syvakurkku/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu