S-Kyösti kävi tänään pankissa ja siinä jää nyt Kerttu kakkoseksi.
Kyösti istua pollotti odotus salissa, kun Kyöstille oli varattu aika pankin vastaanotolle.
Kyösi oli omissa maailmoissa, kunnes Kyösti sivusilmällä huomasi pankkineidon sipsutelevan korkokengissä osotus saliin ja neito kutsui Kyöstiä: Oletko Kyösti ja Kyösi että kyllä tässä Kyösti itse on Kyösti.
Kyöstin katse kiinnityi heti pankkineidin lyhyeen, mustaan ja tiukkaan hameeseen, jonka helmat olivat polven yläpuolella.
Kyösti ei saanut katsettaan neidon sääristä irti ja pankkineito sanoi, että mennäänpä tänne minun pieneen huoneeseen ja Kyösti hihkaisi, että kyllä Kerttu.
Kyösti oli täysin lumoutunut nuoren pankkineidon kauniista sääristä ja niitä Kyösti tuijotti koko pankissa olo aikansa.
Tehdään tässä Kyöstille sijoitus tili, johon Kyösti nyt laittaa nimensä alle.
Kyllä, kyllä sanoi Kyösti lumoutuneena.
Kyöstin päässä välähti, Kyösti pudotti kynän tahallaan lattialle ja tokaisi, voi, voi nyt se kynäkin putosi, minä noudan sen.
Mitäpä muuta Kyöstillä olisi ollut mielessä, kuin päästä katselemaan pankkineidon hameen alle, kun Kyöstin hormoonit kiehuivat jo yli laidan.
Mitä se Kyösti siellä pöydän alla tekee, nyt ylös sieltä ja heti tai kutsun turvamiehen paikalle.
Kyösti ei suostunut positumaan pöydän alta ja pankkineito hälyytti turvamiehen paikalle.
Kyösti ei ollut uskoa silmiään, kun hän näki kuka ovesta lampsi sisään turvamiehenä.
Teppohan se siinä, pankin turvamies.
Pankki palkkasi ainoastaan homppeleita turvamiehiksi, kun he eivät ole nuorista pankkineidoista kiinnostuneita, oli sitten pankkineidolla kuinka lyhyt hame tahansa.
Kyösti rääkyi turvamiehen raahatessa Kyöstiä pitkin pankin käytävää ulko-ovea kohti.
Kyösti huusi kurkku suorana, että Kyösti on puutteessa, eikä pankkikaan anna.
Kotikorsussa Kyösti alkoi tutkimaan sijoitus paperia, johon oli nimensä allekijoittanut.
Siinä Kyösti lupasi kaikki säätönsä pankille 50 vuoden ajaksi -10% korolla ja sopimusta ei voi peruuttaa.
S-Kyösti kävi pankissa
S-Kyösti
1
<50
Vastaukset
- Sika-Kyösti
Kuules nyt nulikka, taas sepitit omasta päästäsi tämänkin jutun! Kaikki tietävät, ettei 150cm pitkä Teppo pääse koskaan turvamieheksi! PS. Täsmennys: 150cm hatun kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1792339Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe411822Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141646Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661346Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391332Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191126Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641076- 621034
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja111766Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn46709