Eikö EUn pitänyt olla suuri saatana, mites ny näin.
Lindström kerjää EU:n globaalirahastosta Salolle
9
<50
Vastaukset
- Hölmöökö
Niin että mielestäsi kannattaa vain maksaa järkyttävä nettomaksuosuus ja jättää kaikki hyödyt käyttämättä. Nimittäin jos olet saatanan kanssa sopimuksen tehnyt ja maksut maksellut niin saatanan rahoja kannattaa anoa.
- jeejeeekk
Hyväpalkkaisessa tössä oleille hyvät lisät muille ei mittää.
- KohtiAnarkiaa
Ökytyöttömät ovat Jarpan paapomisen kohteena. Pitkäaikaistyöttömille ei tarjota mitään ja heidän pientä sosiaaliturvaansa ollaan leikkaamassa. Tämä on Jarpan ja persujen käsitys oikeudenmukaisuudesta. Olisiko tämä kristillissosiaalisuutta vai ehkä kansallissosialismia?
Kohta ne keksivät varmaan julistaa sodan jotain valtiota vastaan, jolloin saadaan työttömillekkin tekemistä.
- Belfast
Aika hyvin tässä taloustilanteessa kuitenkin, jos edes voidaan säilyttää pienikin sosiaaliturva, jonka saa tekemättä mitään.
- dfghfghfgh
Belfast kirjoitti:
Aika hyvin tässä taloustilanteessa kuitenkin, jos edes voidaan säilyttää pienikin sosiaaliturva, jonka saa tekemättä mitään.
" Aika hyvin tässä taloustilanteessa kuitenkin, jos edes voidaan säilyttää pienikin sosiaaliturva, jonka saa tekemättä mitään. "
No teistä yhteiskunnan eläteistä kyllä huolehditaan:))
- Belfast
Toki viisas koettaa saada omansa "suurelta saatanalta" takaisin.
- Hyrrätakkien.pSS
Persujen kaksinaamaisuus on suorastaan kuvottavaa.
- rtrhtfghdd
Hyrrätakkien.pSS kirjoitti:
Persujen kaksinaamaisuus on suorastaan kuvottavaa.
Vasuria vituttaa. Kun PS korjaa edellisten hallitusten virheet !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762240Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391792Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141563Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371295Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631287Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191106Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631041- 611006
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja107722