Naurettavaa vikinää takiaispullukalta Iltalehdessä:
"Muilta osin hän ei suostu ottamaan kantaa Kreikan kolmanteen tukiohjelmaan ja sen ehtoihin. Soinin mukaan syynä on se, että hän ei ole Etyj-kiireiden takia ehtinyt tutustua ohjelmaan."
Jos ryhtyy puoluejohtajaksi ja ulkoministeriksi, silloin ei voi pakoilla tuollaisten tekosyiden taakse piiloon. JJos ei kykene hoitamaan tehtäviään, niin sitten pitää pyytää eroa.
Äänestäjien tai kansalaisten ei tarvitse kuunnella tuollaisia selityksiä tai tuntea tippaakaan empatiaa itsensä sairaalloisen lihavaksi syöneen ja juoneen valehtelevan röyhkimyksen suhteen. Ja itse on Soini ongelmansa ainakin ETYJ:in osalta aiheuttanut.
Saat mitä tilaat.
Soini ei jaksa hoitaa tehtäviään, pyytää empatiaa
ossaervatore_romano
2
<50
Vastaukset
- jörgens
Olet täysin oikeassa! Eroa soini!!
- naalipersu
Mukaulkoministeri ei ole myöskään jaksanut kirjoittaa blogiinsa mitään kahteen viikkoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762217Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381786Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi131547Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371289Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631277Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191102Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621033- 61994
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja106708