Possuihin ei voi luottaa

Possut sanoi ennen vaaleja, että ei enää yhtään rahaa Kreikkaan. Nyt on Soini tuuppaamassa niin paljon kuin kreikkalaiset pyytävät. Moni possuja äänestänyt on nyt todella vihainen. Ei riittänyt pettäminen Suomen mamutusasiassa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

peruSSperseet ovat olleet alennusmyynnissä jo pitkään.

Äänestä

Tämä oli tiedossa. Sipi sopi asian soinin kanssa jo hallitusneuvoitteluissa.

Äänestä

Eikös se Soini nyt nimenomaan tällä hetkellä tuota aja että ei enään yhtään rahaa Kreikkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


possut_pettää_aina kirjoitti:

Possut sanoi ennen vaaleja, että ei enää yhtään rahaa Kreikkaan. Nyt on Soini tuuppaamassa niin paljon kuin kreikkalaiset pyytävät. Moni possuja äänestänyt on nyt todella vihainen. Ei riittänyt pettäminen Suomen mamutusasiassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu