kuten tuo eräs tekee, on merkki seksuaalisesta häiriöstä. Eli toisin sanoen kyse ei ole terveestä ihmisestä.
Kannattaa tutustua asiaan.
Kannattaa tutustua asiaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
moniin asioihin ja ainoastaan anaali seksi saa huutamaan isoilla kirjaimilla AI JAI JAI KUN TEKEE HYVÄÄ, t; hetero mies.
Minä käytän isoja kirjaimia korostaakseni asioita, en huutaakseni. Täällähän ei voi korostaa mitenkään muuten, kun ei voi boldata, kursiivata, alleviivata tai edes käyttää värejä.
Ketjun aloittaja lienee itse seksuaalisesti sairas ihminen, kun tuollaiset asiat vain pyörivät mielessä.
SE ON SE KAPIAINEN, NETTI TROLLI, JATSO NATO KESKUSTELU. SE LUULEE ETTÄ ISOILLA KIRJAIMILLA SE HUUTAA NIIN KUIN KADARMILLA.