Euroryhmän kokous alkaa synkissä merkeissä

vieläkö Syrizan annetaan kusettaa meitä ?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaikkia muita voi kusettaa paitsi Perusuomalaisia .

Äänestä
  • Kolmatta tukipakettia ei Suomalaiset tule hyväksymään jos se menee läpi tietää Perussuomalaisille ensi vaaleissa uuden jytkyn sitä kaikki puolueet pelkäävät .

    Äänestä

Ainoastaan perseitä voi kusettaa.

Äänestä
  • Palstäpölhön älykästä huumoria pannaan hinttiä perseesen kyllä se vitulta maistuu hhehh

    Äänestä

  • hinttiäperseeseen kirjoitti:

    Palstäpölhön älykästä huumoria pannaan hinttiä perseesen kyllä se vitulta maistuu hhehh

    Sinähän se tiedät miltä se maistuu.

    Äänestä

  • Tulette näkemään kun Kreikka saa haluamansa mitään uudistuksia ei tule aletaan venttaaman uutta tukipakettia ainosastaan Vasururit uskovat Kreikkaan pölhöpaavon politiikka hheh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taasvedätys kirjoitti:

vieläkö Syrizan annetaan kusettaa meitä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu