Vaativat jotain selityksiä miksi, onhan kreikallekin annettu suomesta jo 7 miljardia euroa. Pitäisi antaa jokaiselle suomalaiselle valtionrahaa kelasta joka haluaa kiertää veroja ja huijata..
Työttömille ja velkaisille kelasta rahaa.
9
<50
Vastaukset
- orjaakos
Suomalaiset raataa orjana työteekissä , rahhaa lapioidaan miljardein kreikkalaisille.
- yläpeukku
Kun ei mihinkään muuhun pysty , niin sitten on pakko olla teekissä. Kannattaa katsoa peiliin ,niin näkee missä on vika. Mmmmmmmmmuuuuuuuuaaaaaaaaahhhhhhhhaaaaaa........
- ootperse
Onko kielesi paskassa.
- persläpioot
Yläpeukku imee paskaa ja oksentaa kusta.
- Yläpeukku
Juuri näin teen koko ajan . Nyttenkin. Mmmmuuuuaaaaaahhhhaaaaaa.......
- omaapuparasapu
Ottaapi koville tosiasiat. Sehän onkin tietenkin toisten vika jos ei pääse muualle töihin kuin teekkiin. Eikös Se ole omaa saamattomuutta tai lahjattomuutta jos ei muualle kelpaa .
- mitäsönkötät
En ole päivääkään ollut työttömänä mutta nyt onkin kysymys huijareille jaettavasta rahasta eli kreikasta kysymys joille rahaa löytyy suomesta miljardein muttei suomalailsille tarvitsijoille.
Ilmeiseti nimimerkki "omaapuparasapu" on joku perseeseen nuorena porattu räkänälli joka on aina suuna ja päänä kuin variksenpoika.
Tommosia kaltaisiasi persläpiä valitettavasti suomessakin on aivan liikaa. - uppopaistettu
Kommentti tuli niin vakuuttavasti, että kokemusta tuntuu olevan . Sitä ollaan siis räkänällien perseen porari miehiä.
Eikös siellä teillä äetsässä olla hiukan siihen taipuvaisia. Ai mistä arvasin että äetsässä...........
- lähtekääihmeessä
Nyt on hyvä mahdollisuus muuttaa EU Kreikkaan nauttimaan meidän Suomalaisten ja muiden EU maiden maksamista tukirahoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1792339Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe411822Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141646Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661346Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391332Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191126Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641076- 621034
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja111766Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn46709