Halvin tupakka

Mikä on tällä hetkellä halvin tupakkamerkki viimeisimmän tupakkaveron noston jälkeen? (Sätkäkamoja siis poltan)
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sätkä topan hinnasta ei mitään käryä, mutta halvin kessu-aski, mitä S-kaupoista saa on WEST, joka on tasan 5,00€. Lidl myy Goldfield merkkiä, joka maistuu aivan paskalta :D mutta on vissii alle 5,00€

Äänestä
  • itänaapurista kartsa alle 10e. viisumikin on edullinen. rajan takaa saa myös tankata täyteen ja tuoda erillisessä kanisterissa 10l polttoainetta, joka maksaa murto-osan kotimaan hinnasta. venäjälle siis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tupakkimiäs kirjoitti:

Mikä on tällä hetkellä halvin tupakkamerkki viimeisimmän tupakkaveron noston jälkeen? (Sätkäkamoja siis poltan)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu