seksitön..

ainainenselibaat

olen n. 40v nainen kymenlaakson suunnalta.en ihan sieltä mutta melkein. olen iloinen,hoikka ,(sopivasti ),tykkään kuntosaleilla,ja liikkua esim hevosteni kanssa.. olen töissä alalla jossa on kaikenlaisia miehiä..nuoria vanhoja siistejä einiin ja blaablaa. olen törmännyt nyt viimeisen puolen vuoden aikana neljään? mieheen joiden kanssa haluaisin tutustua enemmänkin, en vaan seksiä.mutta kappas..kaikki ovat varattuja. nyt olen koittanut etsiä pelkkää sänkyseuraa jottei paikat vallan väsähdä niin ei enää sitäkään. tuossa ihan vastikään tajusin miten ihana oma kroppa onkin,aiemminn en edes osannut silläsilmällä asiaa ajatella. nyt olen niin kiimoissani ja toivoisin että edes kerran viikossa saisin tuntea orgasmin muutenkin kuin omin käsin. haluaisin että inua nuoltaisiin kunnolla,useita eri asentoja,ja välillä huilia ja naurettaisiin kainalokkain. en halua pikapanoa jossain vajassa ettei vaimo vaan epäile liikaa. mikä minussa on vialla kun ei kukaan halua minua.. ja en ole ennen pyörinyt näissä piireissä joista luulisi helposti miehiä nappaavan. haluan munaa mutta en saa. ketä tahansa en haaroihini laskisi mutta siisti ja oikealla tavalla pervo saa sinne välittömästi vip lipun.

7

50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täältä löytyisi ainakin siisti posliinimies pitempiaikaisempaankin käyttöösi.....osaavakielitaitoin 40v sinkku yh-isukki etelä-savosta.... ;)

    • Siisti ja pervo ilmoittautuu. Ota yhteyttä.

    • tulenkyllä
    • enare

      olisi mahtava päästä sinun sisällä

    • Kappas...jotain vikaahan sinussa täytyy olla jos eivät miehet pane.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      2202
    2. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      28
      2116
    3. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2034
    4. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      18
      1482
    5. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      24
      1126
    6. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      51
      1027
    7. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      86
      985
    8. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      24
      902
    9. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      114
      884
    10. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

      Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
      Ikävä
      34
      853
    Aihe