Kansalaisaloite?

Pitäisiköhän meidän alkaa kerätä nimiä, jotta häiriköivästä palstaleisarista päästäisiin jotenkin eroon? Kansalaisaloite?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Profetiat palsta.
Ei ole profetiaa aloitus.
Ilmiannettu poistoon.
Aloitit sitten sekoilun heti aamusta.

Äänestä
  • Kiirettä näyttää sinullakin pitävän lähes läpi yön.

    Äänestä

Rukoilemme hänelle parannusta synneistään.

Äänestä

Aaamen avaukselle!

Äänestä

Avauksessa oikeaa asiaa

Äänestä
  • Nyt on saatana irti. se ei kestä Raamatullista profetiaa, mutta Jeesus on suurempi.
    Hallelujaa. Hallelujaa.
    Profetioita ei mitata mielipidemittauksilla.
    Ei ainakaan kun sama työntää eri nikeillä muka soopaa profetioiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


buaaahhaaaahh kirjoitti:

Pitäisiköhän meidän alkaa kerätä nimiä, jotta häiriköivästä palstaleisarista päästäisiin jotenkin eroon? Kansalaisaloite?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu