Etappisika-Soini

jlkJÄLKJDÄKJJRSJ'RJÖOJ''VMJ'QJR'JÖ-suomaalaiset! uskokaa MINUA!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hakeudu hoitoon kokkaretrolli koska et ole ottanut lääkkeitäsi maailmanaikoihin. Mene lähimpään terveyskeskukseen ja pyydä kiireellinen lähete PIIRILLE!

Äänestä
  • Satuttaako, kun joku vihdoin suomentaa Soinin lausuntoja?

    Äänestä

  • ppoioppppoo kirjoitti:

    Satuttaako, kun joku vihdoin suomentaa Soinin lausuntoja?

    Älä nyt enää selitä vaan hakeudu hoitoon PÖKIÖ!

    Äänestä

  • Jytkytetääs taas päivän jytkyt.. Jytky jytky jytky jytky Hei

    Äänestä

Mänehän hoithoon kokkaretrolli!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Läskikasahuijaa kirjoitti:

jlkJÄLKJDÄKJJRSJ'RJÖOJ''VMJ'QJR'JÖ-suomaalaiset! uskokaa MINUA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu