Olen etsinyt naista joka on julma domina ja haluaisi pitkän suhteen jopa naimisiin 38v sub miehen kanssa. Olisiko tietoa mistä lyötää??
domina vaimona?
pirho7
8292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eikö ole ketään??? Joka haluais tutustua alistuvaan mieheen
Voi sanoa että sullakaa ei olen helpoin tehtävä kun ei rakkautta ole muutenkaan helppo löytää. Tahdon uskoa kuitenkin ihmeisiin kun olen parantumaton romantikko.
todella köyhää taitaa olla?
Tuntuu, että minä taas olen löytänyt ihan vahingossa tämmöisen naisen. Lyhyessä ajassa on alkanut puhumaan, että haluaa sitoa, käyttää hevosraippaa sekä pitää kahlittuna silloin, kun haluaa. Ja huput ei kuulema ole kaukainen asia.
Olet todella onnenpekka tollasta just haen. Mistä lyösit?
Asia kävi vahingossa, kun tuli kerrottua omia ajatuksia jotka muutui ajan saatossa hänen ajatuksiksi. Ja tässä on pelkona, että haluaa lisää kokeilla tätä ja tutustua tulevaisuudessa johonkin joka haluisi sitoa ja olla sidottuna.
Onko todella niin ettei lyödy ketään?
Pitempiaikainen, kiinteä suhde vaatii kyllä parisuhteen peruselementien olevan kunnossa. Seksuaalisen kanssakäymisen värikkäämmät vivahteet ovat bonusta jos niitä on.
Minun vaimostani kuoriutui tuo dominapiirre vasta useiden vuosien ja hänen oman subi vaiheen jälkeen. En voi sanoa häntä julmaksi koska raippaa saisi käyttää enemmän ja kovempaa mutta muuten on kovaotteinen ja määrätietietoinen.
Hallitsee köydet, hihnat, kiusoittelun ja alistamisen. Tallomisesta nuolettamiseen ja ratsastamiseen. Joskus oman nautintonsa jälkeen pakottaa minut osapaketissa runkkaamaan kun hän saman aikaisesti kiristää kaulaliekasta ja kivesnarusta pääni ollessa jalkovälissä.
Pelkän seksisuhteen varassa ei liittomme toimisi mutta tälläisenä se on helkutin hyvä täydennys.