Tiltujen idoli kpuluttautuu

Tiltutkin alkavat joukolla opiskelemaan koska heidän ihannoimansa Breivik on päässyt yliopistoon opiskelemaan. Miten on ajateltu hoitaa tämän palstan tiltupäivystys jos vain koulunpenkkiä kuluttavat?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aloittaja tarkoittaa tietenkin Washingtonin Tiltuja.

Äänestä

Washingtonissa, NATO:ssa tai kumppanuusmaissa ei ole tiltuja.

Äänestä

Aloittajan on syytä opetella ensin kirjoittamaan, ennen kun tänne yhtäkään viestiään kirjoittaa ... mitä tarkoittaa otsikkosi sana " kpuluttautuu" .. tietenkin se tarkoittaa että " kouluttautuu" mutta avaajalla on niin heikko kirjoitustaito ja muukin sivistystaso että oikein sääliksi käy!
Tuollaista se on kun käytynä on pelkkä peruskoulu ja sekin tarkkailuluokalla, sillä tokarilla ei edes amikseen saatana päässyt ja työttömänä ollut siitä pk:sta pääsystään lähtien.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiltutoppiin kirjoitti:

Tiltutkin alkavat joukolla opiskelemaan koska heidän ihannoimansa Breivik on päässyt yliopistoon opiskelemaan. Miten on ajateltu hoitaa tämän palstan tiltupäivystys jos vain koulunpenkkiä kuluttavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu