Ei Arhinmäen ja muiden turvonut punapöhö naamssa herätä lainkaan luottamusta.Kreikalle ei saa missään tapuksessa antaa anteeksi.Velallisten on maksettava velkansa.
Vasurien punapöhö ärsyttää
5
<50
Vastaukset
- Punapaavo
Paavohan käväisi Kreikassa tukemassa Syrizaa ja lupaili Kreikan velkoja anteeksi vaikka kukaan ei niitä edes kysynytkään olivat kai kaataneet tälle punanenälle sellaisen annoksen viinaa että päästeli sammakoita tuttuun tyyliin hhhe
- 678678687778
Oletteko nähnyt hallaahon pärstän se vasta punainen onkin,hheh..Koominen näky, eikö se oikein kieltänyt lehdistöä julkistamasta kuviaan ennen sensuuria.
- 546664647373
IMF on muun muassa tullut Paavon linjalle. Olisi kannattanut kuunnella valtiomiestä. Tämä porvarihallitus sössii kaiken mihin koskee..
- Tekemisenpaikka
Höpö oltais kuuneltu Timo Soinia nämä muut ovat jälkiviisaitten puheita , tämä hallitus joutuu edellisen hallituksen mokia korjaamaan neljä vutta kun on tekemättä mitään niin siinä on seuraavalle tekemisen paikka .
- 64647373373
Tekemisenpaikka kirjoitti:
Höpö oltais kuuneltu Timo Soinia nämä muut ovat jälkiviisaitten puheita , tämä hallitus joutuu edellisen hallituksen mokia korjaamaan neljä vutta kun on tekemättä mitään niin siinä on seuraavalle tekemisen paikka .
Tämä hallitis kurittaa köyhimpi, eläkeläisiä ja heikoimmassa asemassa olevia suomalaisia. Se on porvarihallituksen linja. Siihen ei kukaan pakoita se on tämän tonttulauman politiikkaa. Ei myöskään kukaan käskenyt Timokkion kääntämään takkiaan kreikkaasiassa, sössimään etyj neuvottelut tai valehtelemaan lehdistölle.
Näitä saa kun tilaa paikalle persut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475365Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612086Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181760Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1381723- 161473
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301417Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4130081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771058Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se205905