Osaisiko joku ystävällisesti sanoa, millä pääsisi Hesasta Karjalohjalle? ja paljonko sen lipun hinta voisi olla?
matka Hki-Karjalohja?
11
1330
Vastaukset
- Haloo112
Voi w1tt.... mitä älykääpiöitä.
Etsi vaikka netistä, oisko joku linja-autofirma vaikka hyvä paikka etsiä?????
Aivot????????????????- onaniasrundqist
Hei, aivot hoi! Eikös hän pyytänyt ystävällistä neuvoa? ..tun älykääpiö!
- panovaibanjomies
No vittu junalla, joku Kirkkonummen juna jatkaa Karjalohjalle, kato aikatauluista, tana. Vai oliks se Karjaalle, mut eiks se o iha sama kumpaan meet, häh.
- sfgxb
vitun tyhmä ei karjalohjalle mee junia
- panovaibanjomies
no kuule ihan sama karjalohja tai karjaa...molemmissa haisee navetta ja pesemättömät pussit
- eiloydy
yrittänyt etsiä netistä, mutten ole löytänyt julkisen liikkennen yhteyttä sinne
- kokeilepatuosta
www.pht.fi
- geenitnegeenit
http://mvlehti.net/2015/07/28/muhoksen-perhekotisurmasta-epaillyt-17-vuotiaat-vangittu/
Tässä on sitä:"ruumiinkulttuuria"! - sfgxb
Moikka! Bussilla pääsee parhaiten, koska junia ei mee ja takseist en oo varma.
Bussilla aikuiselle lippu maksaa 17,50€ ja lapselle, nuorelle ym. 8,80€, toki se riippuu aina kuskeista. ja matkahuollon sivuilta näät aikataulut ja hinnat https://www.matkahuolto.fi/fi/ - Heyheh
Mene Kampin keskukseen ja siellä kaukoliikenteen bussiterminaaliin.
Se on kerrosta alempana metron sisäänkäyntiä vastapäätä.
Sieltä lähtee bussit niin Karjalohjalle kuin Savoon. Seinällä on aikataulut. - tervemenoa.vaan
Junalla sä pääset Tornion vastaanottokeskuksesta Karjalohjalle silleen et ensin Torniosta Kemiin ja sieltä Helsinkiin ja sit Helsingistä Karjaalle. Se on sama paikka kuin Karjalohja, on vaan lyhennetty nimeä, että mahtuis paremmin lehteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746294MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415358Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594243NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653860Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691147- 48923
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791- 233777