Osaisiko joku ystävällisesti sanoa, millä pääsisi Hesasta Karjalohjalle? ja paljonko sen lipun hinta voisi olla?
Vastaukset 11
- Haloo112
Voi w1tt.... mitä älykääpiöitä.
Etsi vaikka netistä, oisko joku linja-autofirma vaikka hyvä paikka etsiä?????
Aivot????????????????- onaniasrundqist
Hei, aivot hoi! Eikös hän pyytänyt ystävällistä neuvoa? ..tun älykääpiö!
- panovaibanjomies
No vittu junalla, joku Kirkkonummen juna jatkaa Karjalohjalle, kato aikatauluista, tana. Vai oliks se Karjaalle, mut eiks se o iha sama kumpaan meet, häh.
- sfgxb
vitun tyhmä ei karjalohjalle mee junia
- panovaibanjomies
no kuule ihan sama karjalohja tai karjaa...molemmissa haisee navetta ja pesemättömät pussit
- eiloydy
yrittänyt etsiä netistä, mutten ole löytänyt julkisen liikkennen yhteyttä sinne
- kokeilepatuosta
www.pht.fi
- geenitnegeenit
http://mvlehti.net/2015/07/28/muhoksen-perhekotisurmasta-epaillyt-17-vuotiaat-vangittu/
Tässä on sitä:"ruumiinkulttuuria"! - sfgxb
Moikka! Bussilla pääsee parhaiten, koska junia ei mee ja takseist en oo varma.
Bussilla aikuiselle lippu maksaa 17,50€ ja lapselle, nuorelle ym. 8,80€, toki se riippuu aina kuskeista. ja matkahuollon sivuilta näät aikataulut ja hinnat https://www.matkahuolto.fi/fi/ - Heyheh
Mene Kampin keskukseen ja siellä kaukoliikenteen bussiterminaaliin.
Se on kerrosta alempana metron sisäänkäyntiä vastapäätä.
Sieltä lähtee bussit niin Karjalohjalle kuin Savoon. Seinällä on aikataulut. - tervemenoa.vaan
Junalla sä pääset Tornion vastaanottokeskuksesta Karjalohjalle silleen et ensin Torniosta Kemiin ja sieltä Helsinkiin ja sit Helsingistä Karjaalle. Se on sama paikka kuin Karjalohja, on vaan lyhennetty nimeä, että mahtuis paremmin lehteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051780
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS471392Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441257Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231010Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita173866Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13800- 48742
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?16723Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40646