https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/137213
Kaikki allekirjoittamaan !
Kirahvien välisestä seksistä 94% on homoseksiä !
Ei ole hyväksyttävää, että viattomat lapsemme joutuvat näkemään tällaista jumalatonta menoa ja imevät sellaisesta vaikutteita.
Raamattu sanoo, että seksi on Jumalan naisen ja miehen väliseksi luoma juttu !
http://www.gaystarnews.com/article/so-it-turns-out-giraffes-are-gayest-animal-planet231014/
Kaikki allekirjoittamaan !
Kirahvien välisestä seksistä 94% on homoseksiä !
Ei ole hyväksyttävää, että viattomat lapsemme joutuvat näkemään tällaista jumalatonta menoa ja imevät sellaisesta vaikutteita.
Raamattu sanoo, että seksi on Jumalan naisen ja miehen väliseksi luoma juttu !
http://www.gaystarnews.com/article/so-it-turns-out-giraffes-are-gayest-animal-planet231014/
Vastaukset 17
Vanhimmat
eläimellistä menoa pystytkö hallitsemaan himosi...
Oululainen 14-vuotias poika raiskattiin ja pahoinpideltiin Oulun Maikkulassa lauantaina aamuyöllä. Tekijöitä ei ole toistaiseksi tavoitettu.
Rikosylikomisario Kari Rantanen kertoo, että poika oli tulossa kävellen Maikkulan Nesteen suunnasta kello neljän aikaan aamulla, kun kaksi miestä alkoi huudella hänelle.
Miehet kävivät pojan kimppuun kävelytiellä noin sata metriä Maikkulan Salelta Kangasrinteen suuntaan.
Uhrin mukaan molemmat miehet olivat pitkiä. Toinen heistä oli selvästi toista tukevampi. Kummallakin oli jaloissaan farkut. Toisella miehellä oli ruskeat hiukset. Rantasen mukaan epäillyt ovat suomalaisia.
vielä paljon lisää kunhan homot innostuvat.
mwahahahaha
Ajatella, että delfiinitkin...
Ja voi noita lesbo-lehmiä. Tarkoitan nyt todellakin tällä eläimiä, en ihmisiä, vaikka joku voisi luulla... Kiipeämässä nyt samaa sukupuolta olevan lajitoverinsa selkään, vaik ei edes ole, mitä sisään panna!
Mikä kiima suomalaiset on sekoittanut kun ei puhuta enää muuta kuin kaikenlaisesta pervoseksistä..
http://mvlehti.net/2015/07/19/sexpon-toiminnanjohtaja-paalanen-puolustaa-seksia-elainten-kanssa/
Eläimetkään ei näiltä sairailta saa olla rauhassa, luulin että sivistys etenee. mutta takapakkia mennään.
Eläinten homostelu on ehkä monien lajien sukupuuttoon kuolemisen syy. Siksi varsinkin me luonnon monimuotoisuuden puolustajat olemme sitä mieltä, että jokin laki on saatava.
Miten käsket kirahvia monimuotoiseksi jos tekee mieli lähinnä omaa sukupuolta vaikka naaraitakin olisi saatavilla?
Kuka sitä lain toteutumista valvoo ja miten? Oma kirkko kirahveille?
Ihmisten homostelun olisi oikeastaan hyvä lisääntyä, jotta liika syntyvyys saataisiin hallintaan.
"Oma kirkko kirahveille?"
Myöhempien aikojen pyhien kirahvien kirkko. LOL
"Ihmisten homostelun olisi oikeastaan hyvä lisääntyä, jotta liika syntyvyys saataisiin hallintaan."
Kaikkea mikä liikkuu pitää saada nussia ja rakastaa !
Rakastaahan moni mies autoaan ja nainen ompelukonettaan...
Ompelukonetta on hankalampi nussia, autossa on sentään pakoputki mitä hoonata.
"Kaikkea mikä liikkuu pitää saada nussia ja rakastaa !"
Eikös tuo ole enemmänkin niitä lestojen juttuja ja agendoja?
"Ompelukonetta on hankalampi nussia"
Miehen on. Naisen ei.
On se niin hyvä että joku välittää vielä raamatusta. Eläinten homostelu on luonnotonta!