Venäjällä on presidentinvaalit kohta ja Putin tulee niissä vaaleissa vaihtumaan uuteen mieheen tai naiseen.
Putinin seuraajalla ei ole kun yksi tie ja se on liennyttää Idän ja Lännen tulehtuneita välejä, sekä siivota sotku jonka Putin sai aikaan.
Millä Suomalainen media aikoo Putinin jälkeen yrittää nostattaa Naton kannatusta?
Venäjällä presidentinvaalit kohta
6
<50
Vastaukset
- EiRehellistäPeliä
"Venäjällä on presidentinvaalit kohta ja Putin tulee niissä vaaleissa vaihtumaan uuteen mieheen tai naiseen."
Ei tule! Sen varmistaa vaalit, jossa äänet lasketaan "Krimin viisii"! - Naton-kannatus
vain nousee, sillä Putin on myös seuraava presidentti - ja sitä seuraava.
Putinin on lisäksi jatkuvasti todistettava pätevyytensä lännen vastaisilla teoilla.
Putinin voi kaataa vain talouden romahdus.- kaalia-ja-putinia
Talouden romahdus voisi harmittaa muutamaa kourallista, mutta kaalilla ja perunalla ne on aina selvinneet.
- VaikeaRomahdus
JOS romahdus tulee niin Venäjästä irtoaa taas osia ja väkiluku putoaa! On täysin arpapeliä kuka saa ydinaseet haltuunsa.
- rutrgfedf
Ei.. venäjätä ei irtoa osia, vaan suomi liitetään venäjään, koska viisas Putin ei enää hallitse. Niin pitkään kun Putin on vallassa, on suomi turvassa.
- rwpbw
Putin jatkaa toimitusjohtajana ja sen takaa että venäjä n syöksykierre jatkuu, ja hyvä niin. Länsi rulaa ja itä delaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762195Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381779Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121535Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371283Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621270Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas171091Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621027- 60990
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja104700