Laulu kts:lle

Emme kaikki ole luopuneet ja tulleet Israelin viholliseksi ja terrorismin kannattajaksi ja meitä on jotka vastustamme homo/lesbo liittoja. Että meitä Kristittyjä uskovia on vielä

https://www.youtube.com/watch?v=4KuBT18keuk

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kadotuksen.lapsille

      KTS ei ole Israelin vihollinen, eikä terrorismin kannattaja.

      Jatkuvasti levität ja manipuloit väärää todistusta lähimmäisestäsi, joihin myös KTS kuuluu.

      Kai ymmärrät, ettet voi tuolla mielellä päästä Taivaaseen. Tuomitset itse itsesi Kadotukseen. Olet itse sulkenut Taivaan portit edestäsi. Olet kadotettu sielu.

      KTS on kristitty ja kaikista mollaamisistanne huolimatta pelastunut sielu.

      Siksi häntä vihaatkin. Sinusta ei ole koskaan siihen lahjakkuuteen ja suurisieluisuuteen, jota veli KTS:ssä vihaat. KTS on Jumalan lapsi, sinä Juudas et sitä ole.

      • Kooteeässälle

      • Kyllä kts kokoajan kylvää Israel vihaa ja kannattaa terrorijärjestöjä ja niitä tukevia maita kuten irania jonka kts väittää olevan oikein jumalan suojelussa. (huom. Jumala pienellä alkukirjaimella)


      • Melkoisen

        kökkö on tämä kirjoituksesi. Vai että vielä lahjakas ja suurisieluinenkin olet


      • "Kai ymmärrät, ettet voi tuolla mielellä päästä Taivaaseen. Tuomitset itse itsesi Kadotukseen. Olet itse sulkenut Taivaan portit edestäsi. Olet kadotettu sielu.

        KTS on kristitty ja kaikista mollaamisistanne huolimatta pelastunut sielu."

        Ei kts ole pelastunut sielu, koska on muslimi ja misä kts kuvittelee olevansa pelastunut, kun ei usko että h.e.l.v.e.t.t.i on olemassa.

        Minä olen täys Kristitty ja olen pelastunut matkalla kohti taivasta. kun kts on matkalla h.e.l.v.e.t.t.i.i.n koska kannattaa homoliittoja ja tukee terroristi järjestöjä ja mollaa Israelia Jumalan valittua kansaa

        1MOOS.12:3. Ja minä siunaan niitä, jotka sinua siunaavat, ja kiroan ne, jotka sinua kiroavat, ja sinussa tulevat siunatuiksi kaikki sukukunnat maan päällä."


      • Voi.halleluujaa
        Melkoisen kirjoitti:

        kökkö on tämä kirjoituksesi. Vai että vielä lahjakas ja suurisieluinenkin olet

        Eikun KTS on.


      • Melkoisen
        Voi.halleluujaa kirjoitti:

        Eikun KTS on.

        samaa mieltä olen. Kyseessä on tosiaan sama onneton kirjoittelija.


    • Intian alkuperäiskansa oli nimeltään Kiratat, he ovat menneet kadotukseen, joka tarkoittaa vai sitä, että jotain kansaa ei enää ole sillä nimellä, kuin joskus oli. On niinsanotusti kadonnut.

      Tästä on ilmeisesti lähtenyt käsitys, että' kirotut menevät kadotukseen'. Tuskin he olivat senkummempia, kuin muutkaan kansat eikä kadotus ole muuta kuin, että haihtuu jonnekin.

      Ei teistä kukaan mitään ikuista elämää saavuta, ei edes Jeesuksen nimi tule säilymään ikuisesti. Ja vaikka säilyisikin,, niin se on vain nimi.

      Hel-vetti kuuluu islamiin, mutta sellaista ei ole olemassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      45
      5060
    2. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      113
      1594
    3. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      48
      1239
    4. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      10
      1179
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      13
      1123
    6. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1007
    7. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      76
      969
    8. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      3
      875
    9. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      57
      779
    10. Junan alle

      Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?
      Kajaani
      27
      753
    Aihe