Ensin tulee yksi, tietysti Helsinkiin jossa on työpaikat joissa käy ympäristökunnista suomalaiset tekemässä työt, mamut vetää lonkkaa ostareilla. Kohta aletaan vaatia moskeijaa joka paikkaan missä vain on yksikin muslimi kun kerran Helsingin muslimeillakin on. Luuleeko pallinaamapäättäjät että ne itse rahoittaa? Ei tosiaankaan vaan meidän suomalaisten on ne niille rakennettava.
Moskeitus on kuin mamutus
nettomaksaja
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suomessa on useita moskeijoita. Nyt onkin kyse ensimmäisestä suurmoskeijasta, jota tarvitaan islamin levittämiseksi ja sosialidemokratian lisäämiseksi. Kiitos äänistä;)
Suomessa on vain yksi moskeija. Se on Helsingissä ja tataarien rakentama. Muslimeilla Afrikasta ja Lähi-idästä ei ole (onneksi) yhtään moskeijaa. Rukoushuoneita on siellä sun täällä ympäri Suomen suurimpia kaupunkeja. Suunniteltu suurmoskeija vetäisi musuja tänne perseilemään ympäri maailmaa kuin paska kärpäsiä. Sitäkö demukat, kokkareet, viheriät haluavat? Jos haluavat, niin miksi haluavat?