KÖYHÄT KYYKKYYN

KÖYHÄT KYYKKYYN
KÖYHÄT KYYKKYYN

NYT ME LAITETAAN KÖYHÄT KYYKKYYN

KÖYHÄT KYYKKYYN
KÖYHÄT KYYKKYYN

NYT ME LAITETAAN KÖYHÄT KYYKKYYN
LOPULLISESTI
2104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Otetaan köyhältä 130€/kk mutta annetaan 20€/kk takas, joooh. jooo

Äänestä

Persut on pahimpia koska pettivät kaikki vaalilupaukset ja lapioivatrahaa kreikkaan ja tuovat mamuja suomeen samalla kurittavat suomen köyhiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SIPILÄN_JOHDOLLA kirjoitti:

KÖYHÄT KYYKKYYN
KÖYHÄT KYYKKYYN

NYT ME LAITETAAN KÖYHÄT KYYKKYYN

KÖYHÄT KYYKKYYN
KÖYHÄT KYYKKYYN

NYT ME LAITETAAN KÖYHÄT KYYKKYYN
LOPULLISESTI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu