Annella on kaikki hyvin, kun saa tappaa ihmisen...

15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Nyt Risto rauhoitu, hengähdä hetki ja ota rennosti. Sinä itse uskottelet itsellesi juttuja ja vieläpä uskot niihin 6-0. Nauti auringosta ja siitä rakkaudesta, jota sinulle osoitetaan. Pus halit iso molskis

Äänestä
  • Sä tuskin olet mun Anne...
    Nukkumaan...

    Äänestä

  • Risto_ kirjoitti:

    Sä tuskin olet mun Anne...
    Nukkumaan...

    Olen just sinun Annesi:D

    Äänestä

  • kyssogklemmer kirjoitti:

    Olen just sinun Annesi:D

    Et ole...
    Nukkumaan..

    Äänestä

Tarkoitat varmaan kun ANNE tappaa rakkauden.
Niin vaan täytyy välillä tehdä.
Sou sori puolestasi!

Äänestä

  • Miten Anne voi tappaa kenenkään rakkautta? Rakkaus asuu meidän sisällämme, joka sitten roihahtaa ja rakastaa tai sammuu ja lakastuu. Mutta että joku tappaisin toisen ihmisen rakkauden, niin se ei oikein kuulosta uskottavalta

    Äänestä

  • Risto_ kirjoitti:

    Ei se haittaa, että se tappaa rakkauden, mutta kun se tappaa koko miehen...
    https://www.youtube.com/watch?v=P_E_CTWoiZQ

    Sen lisäksi Risto, että toistat täällä itseäsi, niin juot myös ihan liian paljon, ja jopa tähän aikaan päivästä..
    Ryhdistäydy, muuta elämäntapasi ja lopeta palstalla eläminen. Nytkin on hieno ilma, viettäisit päiväsi mieluummin ulkona.

    Äänestä

  • ANNEPANNEPAKANA.
    oletpa naivi.
    Rakkauden voi tappas sormia napsauttamalla.
    Tai polkee kuin tupakan natsan.

    Äänestä

  • elluhallo kirjoitti:

    ANNEPANNEPAKANA.
    oletpa naivi.
    Rakkauden voi tappas sormia napsauttamalla.
    Tai polkee kuin tupakan natsan.

    enpäs ole:D no jos rakkaus tapetaan sormia napsauttamalla, niin silloin se ei ole edes ollut aitoa rakkautta. näin on. tai sitten et tiedä rakkaudesta yhtikäs mitään. voisko olla niin? mutta summasummarun, jokainen eläkööt itse omassa rakkaudessaan tai rakkaudettomuudessaan. jumala rakasti meitä juuri meidän syntisyydemme tähden, ja antoi ainoan poikansa... Jos me olisimme olleet täydellisiä ihmisiä, niin eihän jumalalla olisi ketä pelastaa, silloin ainoan poikansa uhraaminen olisi ollut täysin hyödytön ja turha. mutta juuri meidän vajavaisuuden tähden, hän rakasti meitä.

    Äänestä

Nyt oikeasti: ei kukaan voi/pitäisi päivystää täällä... Ja onko reilua syyllistää toista!?!

Äänestä
  • anne on seko

    Äänestä

  • nakutinakuti kirjoitti:

    anne on seko

    niin oonkiiin:D sekona on kiva olla, kun ei tarvi liikaa ressaa, voi ottaa rennosti ja luvan kanssa

    Äänestä

  • nakutinakuti kirjoitti:

    anne on seko

    Eikai tässä voi muuta väittää... Mutta veikkaan, että aloittaja on vielä sekompi...

    Äänestä

  • nuku välillä... öisinkin hillut... ei enää kovin tervettä :/ kaikuuko päässäsi vai mitä nakuttelet ? Outo kommunikointia :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=_3uNMbiDvbA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu