pyydän......

Anteeksi kaikesta, Outi.
6147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No joo kuule et saa!

Äänestä

Saa se. Ehkäpää...pimppiäkin..?=)

Äänestä

Annan pildeeni oih... ihanaa...nuolehan sie kans, nuolehan.

Äänestä
  • Älä pyydä Outilta anteeksi. Se on monipersoonainen psykopotilas ja koko Oulunsalon tunnetuin liimavittu. Joka jätkä nussinut. :D kysy keltä mieheltä vaan kaikki tietää sen ilokolon

    Äänestä

Pyysin anteeksi kun olin lapsellinen ja yksinäinen. Siksi olin ja join vaan ja sekoilin ja kuserin Outia mennen tullen. Mistä sä noin sen tiedät ja kuka olet? Siis sinä joka olet jaffejaakkona?

Äänestä

Hullu olet jos pyydät. Se vaan saa sadistista nautintoa tuommosesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jkooo kirjoitti:

Anteeksi kaikesta, Outi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu