Kerrankin tosimies joka sanoo niinkuin kansa hyysäreitä lukuunottamatta ajattelee. Saatana tulee suomeen monikulttuurisuuden nimissä ja pistää koko maan sekasin kun suomi hylkää Jumalan suunnitelman ja tuo islamin tänne kristittyyn maahan jossa koko lainsäädäntö perustuu raamattuun.
Hyvä immonen
12
<50
Vastaukset
- tykkäätykkää
Immonen on PARAS
- torniosta_
Pikkuhiljaa minäkin alan ymmärtään ,että Olli Immonen on paras koska on rehellisin.
Vai perustuu koko lainsäädäntö Raamattuun? Oletko lukaissut viime aikoina Mooseksen lain?
- Turha_nostaa
Meteliä jonkun koulupudokkaan,armeijapudokkaan ja sairaseläkeläisen purkauksista.
Turha mies.- otan_osaa
No voi voi,miten sinulle nuin on päässyt käymään ,että kaikesta oot pudonnut!
- mabe21
Viimeiset tiedot laittomien maahantunkeutujien nuorten miesten laumoista todistaa Immosen olevan oikessa.Nämä joutilaan näköiset nuoret Muhamad:n kannattajat(kts vikipedia) tunkeutvat maahan Suomen anteliaan sosiaaliturvan takia. Missä ovat naiset,vanhukset ja lapset. Nuorten miesten pitäisi olla puolustamassa läheisiään.
- onseidiootti
Ota lääkkeesi!
- ootkosieltäpäin
onseidiootti kirjoitti:
Ota lääkkeesi!
Sinä olet jotaki lääkettä kyllä nauttinut liikaa idiootti!
Jos sitte et ole mohametti abdullahi mosmpikistä ? - tuntemattomatsotilaat
Mitä pienempi poika sen suuremmat puheet. Ollin oppivuodet ja Ollin opetuslapset.
- ainakin_minä
Kyllä taitaa moni muukin viime aikaisten siirtolais uutisten jälkeen toivoa vähemmän monikulttuurista suomea.
- hlövc
Immonen on paska mätä niikuin muutenkin typerät persut. Järkyttävä petos äänestäjiä kohtaan. Missä on vähäosaisten puolustaminen ?
- hyysärit_tyhmiä
Idiotti hyysäri suvakit ei tajua, että Suomi on KAIKISTA euroopan maista tulevaisuuden näkymien suhteen huonoimmassa asemassa. Hyysäri suvakin vaikea ymmärtää, että rahat ei riitä ilman kovia leikkauksia meiltä kantasuomalaisilta tavalla ja toisella, esimerkiksi vanhusten kotihoidon tuki ja lisää lainaa pitää ottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762305Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391813Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141616Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661319Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391315Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191118Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641063- 621022
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja110752Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn45696