Se oli versio 1.8tsi, ja isotteli. Mutta jälleen kerran, skeidasen tehot ja etenkin vääntö eivät riittäneet. Oma autoni 2.5 litrainen td automaatti, ruotsalainen laatuauto.
Kyykytin tositörkeästi uuden skeida ocun
11
<50
Vastaukset
- oppitunteja-tarvitaan
ei ne opi ne skeidistit kuin kantapään kautta. tarpeeksi monta kertaa kun tulevat kyykytetyiksi ne hoksaavat että ei jumalauta ei tää itätaavia kiihdykään niinkuin luvattiin - itä pettää aina.
- Olet_luuseri
No niin lapset, pisulle ja nukkumaan.
- quattroman
Kyykytin quatrolla tuommoisen lussun kiinankaaliromu Volvon.
- näin_se_vaan_menee
Ei siihen audia tarvitse. Ihan mikä tahansa 1.4 litrainen riittää
- hähähähääää
näin_se_vaan_menee kirjoitti:
Ei siihen audia tarvitse. Ihan mikä tahansa 1.4 litrainen riittää
1.4 litrainen riittää ihan mihin tahansa ruohonleikkuriin. Ja mopediin.
- hähähähääää
hähähähääää kirjoitti:
1.4 litrainen riittää ihan mihin tahansa ruohonleikkuriin. Ja mopediin.
niin ja volvon kyykkäämiseen. Meinas unohtua.
- skeidatkyykkyyn.com
V70 R AWD 242 kW/329 hv 430 Nm ei voi olla väärässä!
- quattroman
Audi RS4 420 hp kyykyttää kiinalaisen Volvon rämän mennen tullen.
- miksivihataan
Joku oli kirjoittanut lapun ja laittanut sen skoda octaviani tuulilasiin citymarketin parkkipaikalla. Siihen oli töherretty: skeidat kyykkyyn! Outoa huumoria sanoisin.
- kyykätäään
ainut kyykytys mihin pystytte on pas`kan kyykättäminen pytyllä ja äiti pyyhkii kakasen pyllyn
- raju.kyykkänen.gyygh
hyvä isosika pössine ! kyykytys on kaiken a ja o . laitetaan lähtökiihdytyksessä tehokkaalla länsiautolla rumat skeidat gyyggyyyn ! XD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762260Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391801Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141581Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371303Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631296Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191111Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631052- 611012
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108733