Taas lutkat lähtee afrikkaan panemaan

673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eivätkö paikalliset koneinsinöörit riitä?

Äänestä
  • Kyllä sitä kehtaa lähteä afrikkaan asti keräilemää niitä eteläisiä sukupuolitauteja.saa sitten sen seitsemän sukupuolitautia ihan yhdellä kertaa.siinä se riemu repeää.

    Äänestä

Onhan se tietysti kivaa lähteä afrikkaan asti keräilemään eteläisiä sukupuolitauteja.saa sen seitsemän sukupuolitautia yhdellä kertaa.kuppa,tippuri,herpes,aids,ebola,etelänapinarutto,ja neekerisankkeri.siinä varmaan riemusta repeää.

Äänestä

Eiks toi ole se "Huippulastin metsästäjät" formaatti?

Äänestä

Nuo joutaaki menemään sinne. Toivottavasti eivät tule koskaan takaisin.

Äänestä

Lämpimissä öissä ja rakkauden arvaamattomilla (afrikkalaisilla) poluilla he saavat syliinsä koko vastakohtien todellisuuden.

Pakko lähteä, sanovat Pirkko ja Marjukka. Kun ei Suomessa saa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xfcgxfc kirjoitti:

TV2 klo 14:30

http://areena.yle.fi/1-1873507

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu