Jatkakaa vain, dementoituneet depulieunukit

ja muu hurrivihervasemmistohinttiväki 4% vähemmistöllänne suomalaisten haukkumista ja maanpettämistä.

Kyllä kansan enemmistö alkaa pian näyttämään fyysisesti teille paskaväelle, mitä demokratia tarkoittaa, kun muuten elitistihinteillä ei mene jakeluun diktaattoriksi pyrkimiset!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oikein. Valitettavasti se pieni vähemmistö on myös äänekkäin, ja koko media kuuluu samaan paskasakkiin.

Äänestä

Monikulttuurisuus on poliittinen agenda, jolla oman maan kansalaiset
väkisin sopeutetaan tulijoiden kulttuuriin.
Kuka voi vihata isänmaataan niin paljon, että ryhtyy moiseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KANSAN_ENEMMISTÖ kirjoitti:

ja muu hurrivihervasemmistohinttiväki 4% vähemmistöllänne suomalaisten haukkumista ja maanpettämistä.

Kyllä kansan enemmistö alkaa pian näyttämään fyysisesti teille paskaväelle, mitä demokratia tarkoittaa, kun muuten elitistihinteillä ei mene jakeluun diktaattoriksi pyrkimiset!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu