https://www.google.fi/search?q=välimeren pakolaiset&rlz=1C1NNVC_enFI497&espv=2&biw=1536&bih=758&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIjZHAwYb-xgIVJRFyCh1mSA10
Se tehdään EU:n hämärien ääriliberaalien ryhmittymien ajamalla politiikalla. Ryhmittymien, jotka esiintyvät pelastavina enkeleinä, ovat ajamassa eurooppaa suohon ja mellakoihin.
Heillä yksi selitys on, että tarvitaan vanhenevien väestöjen vuoksi työvoimaa. Mutta mitä työvoimaa heistä saadaan ? Hoitolan töitä tekevät muut ihmiset kuin afrikan ja lähi-idän noret miehet, joten taustalla on aivan jokin muu poliittinen ohjelma ja sen voi arvata, että tervepäisestä ohjelmasta ei kyse ole missään nimessä.
Ihmis-salakuljetusbisnes pyörii, koska liberaalit niin päättävät. Euroopalainen työläinen maksaa kustannukset, kuten se tekee Kreikan välinpitämättömien suhteen.
Afrikkalaiset MIEHITTÄÄ Eurooppaa
Tietoontullutta
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762195Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381779Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121535Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371283Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621270Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas171091Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621027- 60990
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja104700