Kuka kävi?

Tuki Tapanilan raiskaajille konsertti järjestettiin eilen. Kävitkö paikalla ja miksi?
Odotan innolla hetkeä jolloin pääsen nauramaan suominaiselle, joka on saanut kokea monikulttuurista rikkautta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En todellakaan käynyt. Siellä Anna Puu, Anssi Kela, Maija Vilkkumaa, Jukka Poika,Tuure Kilpeläinen ja Paleface nauroivat myös raiskatulle/ poltetulle porilaiselle lenkkeilijä tytölle..

http://www.hs.fi/ulkomaat/a1360207815178

Äänestä

Monet meni sinne musiikkia kuuntelemaan ja viihdyttämään itseään...

Ei niinkään minkään monikultturisen kannanoton vuoksi...!

Äänestä

Ei voi sanoo et paikkalla olis ollu väkee mustanaan!!

Äänestä

Oliko Katri Helena laulamassa Pohjolan valkea kaupunki?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jusufs kirjoitti:

Tuki Tapanilan raiskaajille konsertti järjestettiin eilen. Kävitkö paikalla ja miksi?
Odotan innolla hetkeä jolloin pääsen nauramaan suominaiselle, joka on saanut kokea monikulttuurista rikkautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu