Vihervasurien "suvaitsevaisten" konserttipelleily
Takiaisloukkupoks
30.7.2015 11:53
Niinhän siinä käytiin, kuten olin varma, että Immosen kirjoitus on nyt ihan OK ja kirkuvat paviaanit joutuivat häpeään panetteluineen.
Oli oikeastaan hyvä, että Immonen antoi selityksensä viiveellä, koska nyt todella päästiin näkemään mitä tämä "suvaitsevaisten" paviaanien kirkuminen voi pahimmillaan olla ja että millainen viha sielä kytee perussuomalaisia kohtaan, koska kansa äänesti heidät toiseksisuurimmaksi puolueeksi ja nytpä ei saakkaan elää kuin pellossa kaiken paskan suvaiten.
"Kansanedustaja Olli Immonen painottaa Suomen Uutisille antamassaan haastattelussa, että käy TAISTELUA monikulttuurisuuden ääri-ilmiöitä vastaan ainoastaan poliittisin keinoin."
"– Luulin naivisti, ettei itsestäänselvyyksiä tarvitse toistaa. Suomen parlamentin jäsenenä taistelen tavoitteideni puolesta aina ja vain poliittisin keinoin, demokraattista tietä. Olen kulkenut parlamentaarista polkua johdonmukaisesti jo vuosien ajan. Vastustan väkivaltaa kaikissa sen eri muodoissa, Immonen toteaa."
Se on siinä selkeästi sanottuna ja meille monille on ollut kokoajan selvää, että Immonen tarkoittaa taistelua monikulttuurisuuden ääri-ilmiöitä vastaan, koska monikulttuuri meillä on jo ollut niin kauan kuin muistan, eikä kukaan paheksu maahamme sopeutuvia ja oikeasti kultuuriamme rikastuttavia henkilöitä.
Nyt varmaan tulee seuraavaksi harjaamaan Immosen, mutta myötäkarvaan aivan varmasti ja sekös taasen "suvaisevaisia" sylettää.;)
"Suvaitsevaiset" menivät jälleen rotanpesälle ja saivat sormilleen ja hyvä niin.
https://www.suomenuutiset.fi/
Vihervasurien konsertti häpeään!
9
<50
Vastaukset
- 6464474783
Jaa, tuo Immosen puolustuspuhe on jo monessa mediassa ammuttu alas. Immosen kommenttikenttään ja Immosen itse kirjoittamia tekstejä on julkaistu. Niissä puhutaan selkeästi niskalaukauksista ja vastaavasta. Immoselle iski paniikki kun tajusi että lähtö on lähellä. Eläkeläisen mahdollisuus jonkun muun natsipuolueen kautta päästä eduskuntaan loisimaan on minimaalinen.
Kannattaisi lukea jotain muutakin kuin oman puolueen propakandaa,hheh.?.- Lahtari
Niin minä en tiedä muuta puhumista niskalaukauksista, kuin että sinä anarkisti juuri kirjoitit niskalaukauksesta.
- 74848883833
Lahtari kirjoitti:
Niin minä en tiedä muuta puhumista niskalaukauksista, kuin että sinä anarkisti juuri kirjoitit niskalaukauksesta.
Kannattaa lukea muutakin kuin tätä ja persu sontaa..
- DemaritKatoavat
Demareiden syöksykierre alaspäin, alaspäin on alkanut lupaavasti taas kiihtyä.
Suomi nousee ylpeänä Suomen Vapaussodan 1918 innoittamana ja lyö stalinistit.
Kaikki ala-arvoinen kiusanteko on demaria. Suomi ja Viro voittivat Vapaussodat. Kaunis Ruotsin maakunta Hansa kauppa rakastettavat Saksa ja Ruotsi hyvä Suomi.
On äärettömän kivaa kuulua puolustusliitto Natoon. Murhaaja teurastaja Lenin
on niskalaukaus. Sama murhaaja teurastaja Putin on niskalaukaus, kuten Stalin. - YlpeäSuomiNatossa
Ihmisiä lietsotaan vainoamaan Perussuomalaisia. Juutalaisia ei saa vainota.
Erkki Tuomioja ja Paavo Väyrynen vainoavat jo SSS Perussuomalaisia upeeta
on olla Perussuomalainen. Puolustaa kaunista elämää ja kiroat pahan Putinin.
Perussuomalaiset eivät hyväksy vainoa kiusantekoa pahinta demaria häpeää! - SSSsinivalkoinenSuomi
Vaino jota Erkki Tuomioja (jota aina on saanut hävetä) tekee kääntyy
häntä itseään vastaan. Kohta ei ole enää yhtään kiusaajaa ns. demaria.
Ihmiset rakastavat elämää, jossa kiusanteko, rikkominen ja jalasmökki
tuomitaan. Me emme tarvitse mitään umpikieroa vaan valovoimaista
Alexander Stubb, Timo Soini, Jussi Halla-Aho ja Olli Immonen, Natoa!
Suomea saa puolustaa, eikä vain saa, vaan pitää vapaiden naisten ja
miesten puolustaa. Hyppiä tasajalkaa rikos terttujen murhaajien päällä.
Paholainen myrkyttää, väärentää asiakirjat ja lietsoo vihaa täällä ajassa.
SSS Nato on Sinivalkoinen, veljeskansamme Suomen heimon Viro RAKAS! - TimoSSSonniHallaAHAA
Älä vaan soita rikolliselle (älä kumarra) putin. Putin on maailman pahuus (NL).
- PutinkatoaaPois
Suomi nousee ylpeänä Suomen Vapaussodan 1918 innoittamana ja lyö stalinistit.
- HyväElämäVoittaa
Euroopan Yhdysvalloissa ja Metropolissa sama vero kaikille.
Suuret palkat kaikille kun Putin on hirtetty. Yhdessä rakentaa
hyvä maailma karjalaisella optimistisuuden rakkaudella hyvän.
Ei tarvita umpikieroa Paavo Väyrystä, ei Tarja Halosta, ei Erkki Tuomioja HÄPEÄÄ!
dem alamäki kiihtyy! ÄÄÄÄÄÄÄÄ historia väärennettiin saatanan murhaaja Leninin rus historiaksi niskalaukaukset komut tarja haloset murhaaja kgb NL sairautta putin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135