Yhä ovelammin näin lopunaikana.
Nyt uutisissa rasismi, vaikka todellisuudessa meillä on syntymässä todellinen uhka joka on tämä seksuaalivähemmistöjen esiintulo, mihin tulisi kiinnittää huomiota. Muuten maamme rapautuu ja joutuu Jumalanvihan kohteeksi.
Maahanmuuttajat ovat tervetulleita ja jos he eivät sopeudu maahamme, se on näkemykseni mukaan kotouttamisen ongelma, ei heidän.
Tästä on nyt tehty suuri uutinen, vaikka paljon suurempi ongelma kytee ihan muualla.
Saatana sekoittaa asioita.
6
130
Vastaukset
- VeliHurskas
Amen! Joka puolella vaanivat fasistiateistihomolaumat uhkaavat maamme sisäistä turvallisuutta! Minä VAADIN että kaikki kieroutuneet kerätään aidattuihin leireihin, merkitään, kuohitaan (jollei eheytys helluntailaiseksi suju) ja pidetään pois kaduilta! Äänioikeus pois naisilta myös ja vähintään kuuden lapsen kiintiö seurakunnan vanhimpien valvonnassa! Hallelujaa!
- Veli.Huilu
Amen, AMEN!!!
- Toimikaa
Veli.Huilu kirjoitti:
Amen, AMEN!!!
Nussikaa veljet vaikka toisianne niin nukutte paremmin. Ei meidän hellariagendaa kuulu kailottaa täällä kaiken kansan nähden! Tärkeintä on, että jatkamme kulttuurimarxismista jauhamista, jotteivat hämmennykseensä tyrmistyneet ihmiset tajua muuta kuin todeta, että "jaa". Aloittaja on amatööri, kun lapsellisesti alkoi läksyttämään Saatanasta. Me sivistyneenä esittäytyvät lahkohihhulit käytämme mielummin siis käsitettä kulttuurimarxismi. On se kun pitää meidän patriarkaatin teitä märkäkorvia kokoajan olla ojentamassa!
- näin.on
Aloittaja oikeilla jäljillä. Aiemmat kommentoijat eivät sarkasmillaan saa häivytettyä tosiasioita meidän uskovien ymmärryksestä.
Saatana on sekoittaja, eksyttäjä, hajoittaja. Sukupuoli ja seksuaalisuus ovat Saatanan tuhonnan kohteina. - Epäjumalienkieltäjä
Ainakin avaaja tuntuu olevan toivottoman sekaisin.
- kysyy.hän
Kuka saatana sinunkin pääsi on oikein sekoittanu? Täh? Kehittyisit aikuisuuteen pois uskomisobjektien maailmasta.
Me ollaan kaikki tähtien väkeä elävästä bakteerista Juha Sipilään saakka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1438405Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1067586Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255819Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035698Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1214862Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472720Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys642536Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e91547Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol91505Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2341464