Saatana sekoittaa asioita.

FightSatanOff

Yhä ovelammin näin lopunaikana.

Nyt uutisissa rasismi, vaikka todellisuudessa meillä on syntymässä todellinen uhka joka on tämä seksuaalivähemmistöjen esiintulo, mihin tulisi kiinnittää huomiota. Muuten maamme rapautuu ja joutuu Jumalanvihan kohteeksi.

Maahanmuuttajat ovat tervetulleita ja jos he eivät sopeudu maahamme, se on näkemykseni mukaan kotouttamisen ongelma, ei heidän.

Tästä on nyt tehty suuri uutinen, vaikka paljon suurempi ongelma kytee ihan muualla.

6

159

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VeliHurskas

      Amen! Joka puolella vaanivat fasistiateistihomolaumat uhkaavat maamme sisäistä turvallisuutta! Minä VAADIN että kaikki kieroutuneet kerätään aidattuihin leireihin, merkitään, kuohitaan (jollei eheytys helluntailaiseksi suju) ja pidetään pois kaduilta! Äänioikeus pois naisilta myös ja vähintään kuuden lapsen kiintiö seurakunnan vanhimpien valvonnassa! Hallelujaa!

      • Veli.Huilu

        Amen, AMEN!!!


      • Toimikaa
        Veli.Huilu kirjoitti:

        Amen, AMEN!!!

        Nussikaa veljet vaikka toisianne niin nukutte paremmin. Ei meidän hellariagendaa kuulu kailottaa täällä kaiken kansan nähden! Tärkeintä on, että jatkamme kulttuurimarxismista jauhamista, jotteivat hämmennykseensä tyrmistyneet ihmiset tajua muuta kuin todeta, että "jaa". Aloittaja on amatööri, kun lapsellisesti alkoi läksyttämään Saatanasta. Me sivistyneenä esittäytyvät lahkohihhulit käytämme mielummin siis käsitettä kulttuurimarxismi. On se kun pitää meidän patriarkaatin teitä märkäkorvia kokoajan olla ojentamassa!


    • näin.on

      Aloittaja oikeilla jäljillä. Aiemmat kommentoijat eivät sarkasmillaan saa häivytettyä tosiasioita meidän uskovien ymmärryksestä.

      Saatana on sekoittaja, eksyttäjä, hajoittaja. Sukupuoli ja seksuaalisuus ovat Saatanan tuhonnan kohteina.

    • Epäjumalienkieltäjä

      Ainakin avaaja tuntuu olevan toivottoman sekaisin.

    • kysyy.hän

      Kuka saatana sinunkin pääsi on oikein sekoittanu? Täh? Kehittyisit aikuisuuteen pois uskomisobjektien maailmasta.

      Me ollaan kaikki tähtien väkeä elävästä bakteerista Juha Sipilään saakka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      210
      994
    2. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      49
      834
    3. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      73
      731
    4. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      192
      708
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      65
      632
    6. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      556
    7. Panettaako sua

      Yhtään?
      Ikävä
      45
      540
    8. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      37
      513
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      503
    10. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      77
      493
    Aihe