orgasmi jäi päälle

tuskamies

Mulla jäi orkasmi viikko sitten päälle. nyt heilun ja hytkin 24/7 ja mälli valuu kokoajan. Onko muita ikiorkkuilijoita?

4

657

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • veikko47

      ei orgasmi voi päälle jäädä tuolleen. en ole moista kuullutkaan ja kohta 15 vuotta toiminut lääkärinä. nämä suomi 24 jutut on mitä ihmeellisempiä :) kaikkea ihmiset pienessä päässään keksii :)

      • Avuksi

        veikko47, voisitko tutkia minut?
        Haluaisin, että tunnustelisit rintani ja etenisit siitä perusteelliseen gynekologiseen tutkimukseen.


    • Himojukka51

      Mulla jää usein kiima päälle ja naisen himo on valtava. Käsi on jatkuvasti housuissa ja pillua tekee mieli. Runkkaan silloin monta kertaa päivän aikana. Siemensyksy ja orgasmi viilentää halut hetkeksi, mutta kohta taas huomaan katsovani pornoa kulli pystyssä.

    • makkaraaa

      Juu, voi jäädä päälle. Toissaviikolla höyläsin lihaa ja vielä äsken piti kiimassa käydä karjumassa ja noitumassa harakoille ovenraosta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      79
      2024
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      366
      1249
    3. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      25
      1062
    4. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      141
      1038
    5. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      93
      759
    6. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      121
      729
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      45
      707
    8. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      59
      665
    9. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      662
    10. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      60
      634
    Aihe