salibandy piirejä??

Hei!
olen 17 vuotias poika ja viikot asun seinäjoella ja salibandyä kiinoostaisi pelata joukkueessa tasolla ei ole väliä. 5 vuotta olen pelannut ja se loppui tähän kesään kun joukkue kaatui. jotenki se pallo voi pysyä joskuslavassa ;)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysy joltakin, joku voi tietää, jonkun. Kyllä niitä jotakin porukkoja pelaa, jossain ja joskus. Kyllä joku aina tietää. Ja aina mukaa mahtuu. Kysyt vaan rohkiasti, niin johonkin pääsee aiva varmasti. Aina yksi mahtuu mukaan.

Äänestä
  • Helluntailaisten sählyporukkaan vaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SÄHLYÄVAILLA kirjoitti:

Hei!
olen 17 vuotias poika ja viikot asun seinäjoella ja salibandyä kiinoostaisi pelata joukkueessa tasolla ei ole väliä. 5 vuotta olen pelannut ja se loppui tähän kesään kun joukkue kaatui. jotenki se pallo voi pysyä joskuslavassa ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu