Ja mitähän se Immonen taas kirjoittikaan?

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015080520136436_uu.shtml

Outoa ettei viher-vasureiden paskasakki ole jo marssilla tai mielenosoitusta organisoimassa, miksiköhän ei?
Kyseessä on kuitenkin selvästi rasistinen väkivalta suomalaisia kohtaan.

Yrittäkää nyt hyvät ihmiset jo herätä.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Näihin ei takku kommentoi. Kyseiset uutiset jäävät suvakkisuodattimeen yhtä varmasti kuin somali Australian rajalle.

Äänestä
  • Taitaa olla takku sekaisin, kun ei mölinää ole hetkeen näkynyt? Vai vaatiko viikon valvominen ja möliseminen vihdoin pikku unet?

    Äänestä

Huolestuttavaa kuinka monet hiljaisesti hyväksyvät noiden elättimamujen terrorin etteivät vaan tulisi leimatuksi rasisteiksi.

Äänestä
  • Onhan se noinkin mutta mitä useampaa ihmistä nuo rikokset koskettavat henkilökohtaisesti niin sitä nopeammin se hyväksyntäkin häviää, ja tällä nykyvauhdilla ei siihen enää kauan mene.

    Äänestä

  • Ei varmasti mene nythän on tuon punavihreän aivopierun jälkeen ollut mamujen tekemiä tai ainakin yrittämiä raiskauksia päivittäin.
    Aika monella alkaa kärsivällisyys olla lopussa.

    Äänestä

Sanoi "Tahdon!" mamulle?

Äänestä

Kuin villi-ihmisiä, jotka hakevat saalistaan.

Täytyy ihmetellä, että tuollaisten puolesta marssitaan !

Äänestä
  • Vain vähäjärkiset marssii.

    Äänestä

  • vihervasemmisto kirjoitti:

    Vain vähäjärkiset marssii.

    Askola

    Äänestä

Tuskin on mustaihoinen sillä heille ani harvoin on vartalossa runsaasti tummaa karvoitusta. Ilmaisu viittaa johonkin "karvaranteeseen", irakilainen, arabi tms. Saharan eteläpuolisen Afrikan miehillä on heikko karvoitus.

Äänestä

KRP puhdisti Immosen maineen, joko häneltä on pyydetty anteeksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljonkovielä kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015080520136436_uu.shtml

Outoa ettei viher-vasureiden paskasakki ole jo marssilla tai mielenosoitusta organisoimassa, miksiköhän ei?
Kyseessä on kuitenkin selvästi rasistinen väkivalta suomalaisia kohtaan.

Yrittäkää nyt hyvät ihmiset jo herätä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu