Turkuu avettiin jo kolmas myymälä (Turku 2, Raisio 1). Eikö löydy ketään, joka ryhtyisi yrittäjäksi? Changen nettisivujen mukaan etsivät Franchise -yrittäjiä. Katso change.com.
Liiketila Porista löytynee.
Liiketila Porista löytynee.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onneksi ei ole, toivottavasti ei koskaan tulekaan.
Perustele kommenttisi.
Ehkei tänne syrjäkylälle kannata kysynnän vähyyden vuoksi moista putiikkia avata, äkkiäkös matkaat vaikkapa Turkkuse jos sieltä löytyy, bussimatkakin Onnibussila Turkkusee vain alk. 3€ m/p, halvempaa kuin Porin linjojen kyydit yhte suuntta
Täällähän on jo kylliksi tommosta tavaraa myyviä liikkeitä. Varmasti niissä riittää tarpeeksi ostettavaa. Ei liikatarjonnassa ole mitään mieltä. Hyvä kun nämäkin pärjäisivät.
Alusvaatteita myydään jo aika monessa Puuvillan putiikissa. Eiköhän niistä jokainen omansa löydä.
Kun on kerra hankkinut Changet, ei muita halua. Istuvus on ihan omaa luokkaa ja hinta-laatusuhde hyvä. Ei voi puhua samana päivänä minkään Seppälän rintsikoitten kanssa. Changen konseptiin kuuluu myös hyvä palvelu. Liikkeestä ei lähdetä vääränkokoisissa liiveissä.
Monessa väkimäärältään pienemmässä paikassa on Poria laadukkaampi tarjonta. Ehkä Turun suunnalla, jos jopa 3 liikettä, naiset haluavat ola viehättäviä ja panostavat aluspukeutumiseen.
Porilaiset naiset ovat ylipainoisia jotka kuvittelevat olevansa kauniita mutta tosiasia on että ovat kuvottavia läskejä. Näille naisille ei tarvita yhtään ko. liikettä.
Porissa on Suomen upeimmat naiset.
Ylipainoiset ne erityisesti istuvia alusvaatteita tarvitsevat.