När persuna får kritik i media...

då anfaller persufennona SFP och den svenskspråkiga befolkningen som hämndattack.Det har märkts så tydligt de senaste veckorna.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Allt är ju alltid SFPs fel,vad skulle vara lämpligare syndabock,trots att persuna själv har trampat i skiten.

Äänestä
  • Den här gången en riktigt STOR SKITHÖG.

    Äänestä

  • stinkande kirjoitti:

    Den här gången en riktigt STOR SKITHÖG.

    Immonen kunde kanske litet lugna ner sig,månne det inte räcker för en liten tid.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ynkligt kirjoitti:

då anfaller persufennona SFP och den svenskspråkiga befolkningen som hämndattack.Det har märkts så tydligt de senaste veckorna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu