Husua ja muita "paremman uskonnon" edustajia ei suomen lait koske:
http://mvlehti.net/2015/08/07/abdirahim-husu-husseinista-tehty-rikosilmoitus-yllyttamisesta-islamilaiseen-jihadiin/
http://mvlehti.net/2015/08/07/abdirahim-husu-husseinista-tehty-rikosilmoitus-yllyttamisesta-islamilaiseen-jihadiin/
Vastaukset 14
Vanhimmat
Laki on apinain puolella.
Teitä vajaaälyisiä on aina ollut ja tavalla tai toisella teitä on siedetty. Ollaan ymmärretty, että kun on lusikalla annettu ei voi kauhalla vaatia. Jossain raja kuitenkin kulkee. Normaalit ihmiset eivät kovin kauaa enää siedä sekopäärasistien touhuja. Muistatte ehkäpä kuinka sille edelliselle rotu- ja uskontokiihkoilijalle lopulta kävi? Vaikka hän vainosi ykköskohteenaan juutalaisia ja te muslimeja, ideologianne on perimmältään sama.
Vedä vitun hinttari vittu päähäs ja kuole sinne vitun löyhkään
Mistä varoitat? Tahdotko tappaa kaikki, jotka ajattelevat vähänkään toisin kuin sinä? Olet sairas paska. Muuta Somaliaan tai Pohjois-koreaan, niin unelmasi toteutuu.
PÖKKERÖ NUPPIEELLÄ PASKAKAIVOON !
NÄKEE AIVAN SELVÄSTI, ETTÄ SULLA EI PALJON RUUTI SYTY, EIKÄ EES TUHISE.
OOT TÄYSIN PIHALLA,- SIIS TODELLAKIN-KUIN VIIMETALAVEN LUMIUKOT !
KERROHAN HUVIKSESI,-ETTÄ KUINKA MONTA SOMALIA OTTAISIT OMAAN KÄMPPÄÄSI, JOS ET TIENAA EUROAKAAN HEISTÄ ???
ETTÄ-KUINKA MONTA- ??? -ALAHAN KERTOA -ETTET LÄSSYTTÄISI PELKKÄÄ PASKAA,-VAI HERÄSIKÖ SINUSSA SAMANTIEN SE KAKSINAAMAINEN RASISTI !!!
Ei tietenkään, kyllähän nyt vääräuskoisia saa aina uhkailla ja väkivaltaa lietsoa
#Unelma
no onko yllätys? siinähän oli vaan muutama sana vaihdettu siitä immosen tekstistä, eikä siitäkään tullut mitään sen enempää. samat säännöt kaikilla näyttäs olevan
Toisen uskonnon edustajat ovat vaan tasa-arvoisempia.
niin aivan, immonhan on ateisti
Islamin uskoon kuuluu vääräuskoisten likvidointi, "jihad"
TYHJÄNPASKAN LÄRVI VAIKKA LAPIOIMAAN HAITIN KANSAN PASKAHUUSSIN ALUSTOJA, ETTÄ ALKAISI TAJUTA SEN YKSINKERTAISEN ASIAN,-ETTÄ ME SUOMALAISET PÄRJÄÄMME ERITTÄIN HYVIN ILMAN HÄNENLAISIAAN TYHJÄNPASKAN LÄSSYTTÄJIÄKIN !!!
JA SE ON AIVAN TAATUSTI VARMA MERKKI HÄNEN KAKSINAAMAISUUDEN TYHJÄNPÄIVÄISYYDESTÄÄN, JOS HAITIN KANSAN PASKAHUUSSIEN ALUSTOJEN LAPIOIMINEN EI HÄNEN HURSKASTELUUNSA SOVI,- VAIKKA HÄNELLÄ EI OO TÄÄLLÄ SUOMESSA PAREMPAAKAAN TEKEMISTÄ !!!
joo joo pärjätään ilman lässyttäjiä, mut mitä me sulla tehdään kun ei oo tarvetta sun laisille?
Kuinkas muuten?
Husun suojaväri antaa oikeuden tehdä mitä lystää!