Oulun raiskaajat

Pitäisi tutkia ennen hutkimista.
http://www.hs.fi/kotimaa/a1438914069402
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No tätä asiaahan on täällä jo "hutkittu". Nimittäin tuota uutista on kommentoitu valheeksi ja sen mukaan asialla ovat negrut. Eli ei näille palstan pölhöpersuille riitä edes poliisin sana. He ovat nyt päättäneet että raiskaajat ovat negruja. Tätä "tietoa" ei mikään järkipuhe tai faktat näytä muuttavan miksikään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


malttia kirjoitti:

Pitäisi tutkia ennen hutkimista.
http://www.hs.fi/kotimaa/a1438914069402

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu