Persuilun ydin on lähellä perustusreikää

Eli anaalista toimintaa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"Kansallismielistä peräreikää eivät median noitavainot saa pilata"

Isä Timo

Äänestä

Persuilun ydin on kaikenlainen anaalin ympärillä pyöriskely, nyt viikonloppuna Turussa.

Äänestä

Soinin Timo puollustaa Immosen blogeja, koska on täysin samaa mieltä !!! Suomen kansan vapautusrintama ja persut, aivan samaa porukkaa !! Lisäksi ihmetyttää molempien porukoiden sairaaloinen kiinnostus anuksiin !!!???

Äänestä

Ehkä persut ovat jääneet vaille äidinmaitoa, ja nähneet vaan isiensä painava äitiänsä perä/anus vilkkuen ?

Äänestä
  • Kaikki persuthan ovat isän-kerman-juojia. Mutta siitä ei puhuta.

    Äänestä

Näin trolli antipersu jatkaa typeryyttään rakentelemalla itse, yksinään typeriä ketjuja palstalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


persu_analists kirjoitti:

Eli anaalista toimintaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu