Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kyöstille kyssäri!

Kutitteleeko mikään kohde tänään erityisesti ja mikäli kutittaa niin mistä kohtaa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kotivoitto A:lle, B:lle, M ei häviä ja Y voittaa myös.

Äänestä

Stoke - Liverpool
Yli 3.5 maalia Kerroin: 3,50 - 3,80

Äänestä

Kuningas Kyösti piti tänään välipäivän vedonlyönnistä, koska eilisen jättipotin juhlinta riistäytyi käsistä ja aiheutti ikävän päänsäryn. Eilenhän kaikki Kyöstin haut ja vihjeet nasahtivat, mitä ei käy kovin usein. Niin Ängelholm, Bastia kuin myös Caen osuivat. Jopa muualta peesattu Crystal Palace nasahti, joten kotikorsussa kuului useita ilonhuutoja illan aikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


krriiikk kirjoitti:

Kutitteleeko mikään kohde tänään erityisesti ja mikäli kutittaa niin mistä kohtaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu